Erzurum Haber - 06 Haziran 2020, Cumartesi

Akdağ’ın ev mesaisi

1 Nisan 2020, 14:37

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor’un yetenekli futbolcularından biri olan İbrahim Akdağ, ev işlerinde becerikli olduğunu gösterdi. Yıldız orta saha oyuncusu evde kaldığı sürece eşi Kübra hanıma yardımcı olurken, kızı Lina ile eğleniyor.

Nurullah PALA/PUSULA
Korona Virüsle mücadele kapsamında Liglerin ertelenmesinin ardından BB Erzurumspor’da da futbolcular evlerinde kalırken, evde vakit geçirmek için çeşitli etkinlikler yapıyor.

BB Erzurumspor’un 28 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu İbrahim Akdağ da, sahada olduğu kadar ev işlerinde de becerikli olduğunu gösterdi.

Korona virüsle mücadele kapsamında evde kalan İbo, eşi Kübra Hanıma ev işlerinde yardımcı olurken, kızı Lina ile de eğlenceli dakikalar geçiriyor.

Ev süpürüyor yemek yapıyor
Dadaşların yetenekli isimi İbrahim Akdağ, evde kaldığı sürede bireysel antrenmanlarının yanı sıra kitap okuyor ve ev işlerine yardımcı oluyor. Başarılı futbolcu sahadaki becerisini mutfakta da gösterdi. Evinde mutfağa girerek yemek yapan yıldız orta saha oyuncusu, mutfaktaki yemek pişirme işleminin yanı sıra elektrikli süpürge ile halılara süpürerek, hem eşine yardımcı oluyor. Hem de evinde hareketli anlar yaşıyor.

Lina ile eğlenceli dakikalar
Evinde bireysel antrenmanlar yapmayı da ihmal etmeyen Mavi-beyazlı oyuncu, minik kızı Lina ile de eğlenceli dakikalar yaşıyor. Öğle anlar oluyor ki, kucağında minik kızını ninniler söyleyerek sallayan İbo, Lina uyuduktan sonra kitap okumaya başlıyor.

Futbolu çok özledim
Bu sezon Mavi-beyazlı forma ile 1 asist 2 de gol sevinci yaşayan İbrahim Akdağ, “Tabi ki, öncelikli olan insan sağlığı, İnşallah bu Korona virüs illeti bir an önce ülkemizi ve dünyayı terk eder, futbolu çok özledim. Süreci bekliyoruz. Bakalım UEFA’nın toplantısından ne kadar çıkar” dedi.

Akdağ’ın ev mesaisi Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*