Erzurum Haber

29. Yılda, 29. Şube…

29. Yılda, 29. Şube…
641 Kez
29 Haziran 2018 - 14:02

Erzurum/zirve2000 Yaşam Park Alışveriş Merkezi adıyla Oltu’da hizmete giren AVM açılışında yoğun katılımdan ötürü izdiham yaşandı. TEMA Marketler Zinciri 29. Hizmet yılında 29. Şubesini Oltu’da açtı.

Oltu ilçe merkezinde hizmete giren Yaşam Park Alışveriş Merkezi açılışına Erzurum içi ve dışından yoğun bir katılım yaşanırken yöre halkı da açılış büyük ilgi gösterdi.

“Alışverişlerde yeni yaşam biçiminiz” sloganıyla Oltu’da hizmete giren Yaşam Park’ın ilçe ekonomisine farklı bir soluk kazandırması hedefleniyor. Bünyesinde ülke genelinde tanınmış birçok markanın da yer aldığı AVM’nin ilçe ekonomisine katkı sağlaması bekleniyor.”

Doğu Anadolu’nun en büyük yerel market zinciri gurubu olan TEMA Marketler Zinciri A.Ş.’de 29. Şubesini Oltu Yaşam AVM’de açtı. Açılışa Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Milletvekilleri İbrahim Aydemir, Mustafa Ilıcalı, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, çevre ilçelerin belediye başkanları ve bürokratlar katıldı.

TEMA Marketler Zinciri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Tayyar Bakaç, yaklaşık iki yıllık bir aradan sonra yeniden Oltu’da şube açtıklarına değinerek, “1996 Eylül ayından 2016 yılı Ağustos ayına kadar 20 yıl boyunca kesintisiz hizmet verdiğimiz Oltu’da kaldığımız yerden devam edeceğiz.” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.