Erzurum Haber

20 bin taraftar bekliyorlar

20 bin taraftar bekliyorlar
517 Kez
02 Nisan 2015 - 13:54

Erzurum/zirve2000 Pazar günü K.Maraş BBSK ile sezonun en kritik maçlarından birine çıkacak olan BB Erzurumpor, ayağına kadar gelen zirve şansını değerlendirmek istiyor. Dadaşlar, zorlu karşılaşmaya hırslı hazırlanırken, futbolcular galibiyete inanıyor.
Nurullah PALA/ERZURUM
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta, hafta sonu Erzurum dev bir maça sahne olacak. BB Erzurumspor, K.Maraş BBSK’yı Kazım Karabekir Stadı’nda konuk edecek. Mavi-beyazlılar karşılaşmaya üç puan parolası ile hazırlanırken, Teknik Patron Turhan Özyazanlar da, antrenmanlarda futbolcuların beynini yıkıyor. Üst üste alınan galibiyetlerle lider Ankara Demir ile arasındaki puan farkını 3’e indiren ve bu hafta sonunda K.Maraş BBSK’yı mağlup ederek, zirve ile aradaki puan farkını kapatıp, şampiyonluk için iddialı bir konuma gelmek isteyen Dadaşlarda idmanlar kıran kırana geçerken, futbolcuların hırslı ve istekli oldukları gözüktü.
Galibiyete inançları tam
Mavi-beyazlı takımın dünkü çalışmasını yöneticiler Serdar Kömeç, Kadir Ovat ve Müfit Öğe de izlerken, tesislerdeki çift kale ağırlıklı taktik idmanında futbolcuların hırslı ve istekli oldukları görüldü. Mavi-beyazlı futbolcular, galibiyete inandıklarını ve K. Maraş BBSK’yı mağlup ederek şampiyonluk iddialarını sürdüreceklerini söyledi. Mavi-beyazlı kulübün başkanı Saim Özakalın ile yöneticiler Sinan Doğan ve Gökhan Yılmaz da kulüp binasına gelerek teknik heyet ve futbolculara başarı dileğinde bulundu.
20 bin taraftar bekliyoruz
Mavi-beyazlı takımın teknik patronu Turhan Özyazanlar, ekibine K.Maraş BBSK maçında da güvendiğini belirterek, antrenmanda futbolcuların çalışma temposundan bir hayli memnun kaldı. Oyuncuları ile sık sık görüşmeler yapan tecrübeli teknik adam, oyuncularına maçta bir an bile hata yapmamalarını istedi. BB Erzurumsporlu futbolcularda her maçta olduğu gibi Pazar günü oynanacak olan K.Maraş BBSK maçında da taraftarın tribünleri doldurarak kendilerine destek vermesini istedi. Mavi-beyazlı futbolcular, “Pazar günü en az 20 bin taraftarımızı maça bekliyoruz. Onların desteği ile başarılı olacağız. Eğer biz şampiyon olacaksak, bu şampiyonluğu taraftarımızla birlikte yaşayacağız. Taraftarımızla şampiyon olacağız” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.