Erzurum Haber

18 Ağustosta Refahiye ile oynayacak

18 Ağustosta Refahiye ile oynayacak
396 Kez
13 Ağustos 2013 - 11:00

Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Bolu kampını tamamladı. Mavi-beyazlı takım, 15 Ağustos’a Erzurum’da toplanarak, Elibol Sandıklı maçının hazırlıklarına başlayacak. Erzurum ekibi, lig öncesi son sınavını Erzincan Refahiye karşısında verecek.

Nurullah PALA-ERZURUM

Yaklaşık 15 gündür Bolu’da kampta bulunan  hazırlık maçları yapan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Bolu kampını notladı. Dün akşam Bolu’dan ayrılan Erzurum ekibinde futbolculara 15 Ağustos 2013 tarihine kadar izin verildi. Mavi-beyazlı futbolcular, 15 Ağustosta Erzurum’da toplanarak ligin ilk haftasında oynanacak olan Elibol Sandıklı maçının hazırlıklarına başlayacak. Teknik Patron Yavuz İncedal yönetiminde Bolu’da kamp yapan ve burada hazırlık maçları oynayan Erzurum ekibine Bolu’da kampında katılan yeni bir oyuncu olmadı. Yönetim transfer çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

18 Ağustosta Erzincan Refahiye ile oynayacak

Erzurum Büyükşehir Belediyespor, lig öncesinde son hazırlık maçını komşu ilin takımı Erzincan Refahiyespor ile oynayacak. Erzurum ekibi, 18 Ağustos’ta Erzincan Refahiyespor ile deplasmanda hazırlık maçı yaptıktan sonra Erzurum’da lig maçlarına bilenecek. Mavi-beyazlılar, Elibol Sandıklı ile oynayacağı ilk maçı kazanarak lige üç puanla başlamak için yoğun bir şekilde çalışmalarını Erzurum’da yapacak. Bu arada Erzurum ekibinde Sportif Direktör Necdet Gümüşenek ve yardımcı antrenör Gökhan Kaynak, bazı futbolcular ile birlikte Erzurum’a dönerken, Teknik Direktör Yavuz İncedal, antrenörler Rıfkı Ekenler ve Cengiz Tarım da üç günlük izin nedeniyle memleketlerine gitti.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.