Erzurum Haber - 26 Nisan 2019, Cuma

10 Kasım’da önümüzü birlikte ilikleyelim

11 Kasım 2018, 14:13

Erzurum/zirve2000 Ünlü giyim markası Kiğılı, “Bazı insanlar vardır ki önünde düğme iliklenir!” sloganıyla kısa ama inanılmaz anlamlı bir reklama imza attı. Video kısa sürede milyonlara ulaştı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde çekilen reklamlar büyük markalar tarafından yayınlanmaya başladı. Kığılı’nın yayınladığı iki ayrı reklam filmi kısa sürede sosyal medyada yayılmaya başladı.

Son dönemlerde özel günlerde birçok markanın yaptığı reklam filmleri çok başarılı hatta çıta her seferinde biraz daha yükseliyor. Son olarak bu çıtayı “Kiğılı” biraz daha yukarıya taşıdı.10 Kasım için Kiğılı’nın yaptığı 15 saniyelik reklam filmi izleyenleri duygulandırdı.

Kiğılı’nın reklam filminde; duvarda düğmesinin koptuğunu ağır çekimde gördüğümüz bir ceket var. Arkasından da etkileyici bir ses tonuyla; “Markası ne olursa olsun düğmesi sökülmüş ya da kopmuş ceketlerinizi 9 Kasım’da Kiğılı mağazalarımıza getirin. 10 Kasım’da önümüzü birlikte ilikleyelim…” diyen ses izleyenleri duygulandırıyor.

Öceki gün yayınlanan reklam sonrasında, Kiğılı’nın rakibi diyebileceğimiz Damat, Instagram hikayesinde Kiğılı’yı tebrik etti. Damat, “Ortak paydada buluşturan fikirleri en iyi şekilde anlatanı takdir etmek gerekir. Tebrikler Kiğılı” şeklindeki mesajla saygı duruşunda bulundu.

KİĞILI
Bugün Türkiye’de 67 ilde 225 mağaza, yurt dışında Avusturya, Fransa, Kıbrıs, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Suudi Arabistan, Kazakistan, Özbekistan, Çin, Rusya ve Kosova’da toplam 26 satış noktasında hizmet veren, Dünya üzerine yayılmış 300’e yakın satış noktasına haftada 150.000 adet üzerinde ürün gönderen Kiğılı, dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışıyor ve erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyor.

10 Kasım’da önümüzü birlikte ilikleyelim Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Mustafa diyor ki:

    Duygu dolu anlamlı bir kampanya teşekkürler Zirve 2000 katkılarınızdan dolayı teşekkürler . İyi ki varsiniz

Yorum Yaz


*