Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

1 Ağustos’da Bolu kampı başlıyor

1 Ağustos’da Bolu kampı başlıyor
22 Temmuz 2013 - 11:03

Erzurum Büyükşehir Belediyespor Sportif Direktörü Necdet Gümüşenek, bu yıl şampiyonluk ipini göğüslemek için var güçleri ile çalıştıklarını belirterek, takımın Erzurum kampında önemli bir noktaya geldiğini belirterek, “Taşlar yerine oturuyor. İnşallah bu yıl ligde çok çalışmanın semeresini alırız” dedi.

Nurullah PALA/ERZURUM

Spor Toto 3. Lig’de Erzurum’u temsil eden ve yeni sezonda şampiyon olmayı hedefleyen Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da Sportif Direktör Necdet Gümüşenek, Erzurum kampının mükemmel bir ortamda geçtiğini söyledi. Bir yandan yeni sezona bilendiklerini diğer yandan da transfer çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Gümüşenek, Belediyespor transfer komitesinin kulübün transfer listesindeki isimlerle yoğun bir şekilde görüşmelerine devam ettiğini belirtti. Teknik Patron Yavuz İncedal, ekibi, yönetim kurulu ve futbolcuların şu anda iyi niyetle çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini vurgulayan Sportif Direktör Gümüşenek, “Bu sezon sonunda şampiyon olmak için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz. Amacımız Spor Toto 3. Lig 2. Grupta şampiyon olarak 2. Lig’e çıkmak bunu başarmak istiyoruz. İnşallah çok çalışmanın semeresini de lig sonunda görürüz” diye konuştu.

Takviye için aceleci değiliz

Erzurum Büyükşehir Belediyespor olarak dış transferde listede bulunan futbolcularla yoğun bir görüşme halinde olduklarını belirten Sportif Direktör Necdet Gümüşenek,  “Şu anda listemizde olan futbolcular ile görüşüyoruz. İsmini açıkladığımızda fiyatlarının yükselebileceğini bildiğimiz için şu an isimlerini saklı tutuyoruz. Bizim amacımız Erzurum için en iyisini almak, bunun için çırpınıyoruz. Acele etmeyeceğiz. Önümüzde daha zaman var  ve bu zamanı iyi kullanmak istiyoruz. Kişiliğinin bünyemize uyum sağlayacağına inandığımız isimleri transfer edeceğiz” dedi.

Dün istirahat ettiler

Sportif Direktör Necdet Gümüşenek, şu anda takımın kampının olumlu gittiğini ve 11 günlük çalışma süresi içinde futbolcuların teknik heyet tarafından zaman zaman üç idmana, zaman zamanda iki idmana tabi tutulduklarına işaret ederek, futbolculara bir gün istirahat verildiğini söyledi. Gümüşenek, Futbolcularımız ve teknik heyetimiz Pazar günü dinlenerek geçirdi. Pazartesi gününden itibaren 27 Temmuz’a kadar Erzurum Kampımız devam edecek. 1 Ağustos’ta ise Bolu kampı başlayacak” diye konuştu.

 

 

 

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.